poniedziałek, 11 lipca 2011

Mleko od krowy w centrum Warszawy? Automat ze świeżym mlekiem przy Hali Mirowskiej.info za: http://www.ml-eko.eu/Mlekomaty.php poniżej:

"Mlekomat jest urządzeniem skonstruowanym w celu bezpośredniej dystrybucji świeżego, nieprzetworzonego w żaden sposób mleka. Wprost z farmy producenta, mleko trafia bezpośrednio do Państwa. W Mlekomacie utrzymywana jest stała temperatura 4 stopni C, a mleko jest nieustannie mieszane. Drogę z gospodarstwa do Mlekomatu mleko pokonuje w chłodzonych zbiornikach.
Zbiorniki wraz z przewodami do dystrybucji mleka są każdorazowo wymieniane. Mlekomaty są przyjazne w obsłudze a dzięki systemowi czyszczenia parą są zawsze sterylne."

"Mleko, które możecie kupić Państwo w Mlekomatach wynajmowanych przez naszą firmę pochodzi z gospodarstwa rolnego Andrzeja Michalaka, umiejscowionego w dorzeczy Narwii, obszaru objętęgo programem Natura 2000. W gospodarstwie nie są używane sztuczne nawozy, dzięki czemu mogą się Państwo cieszyć naturalnym smakiem mleka. Mleko produkują w większości krowy rasy montbeliarde. "

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz